Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie

Muzeum Niepodległości w Warszawie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym

,,Dawne Kresy we współczesnym obiektywie"

Konkurs towarzyszy wystawie p.t. „Kresy w fotografii Henryka Poddębskiego" realizowanej przez Muzeum Niepodległości w Warszawie oraz Wydawnictwo Ad Rem. Prace konkursowe można zgłaszać do 16 stycznia 2011 roku.

Tematyka fotografii jest dowolna (pejzaż, elementy architektury, itp.). Ważne, aby zdjęcie bezwzględnie dotyczyło tematu i było wykonane na dawnych ziemiach Rzeczypospolitej, zwanych Kresami. Każdy z uczestników może zgłosić do Konkursu maksymalnie 3 fotografie. Prace konkursowe można dostarczyć:

- za pośrednictwem poczty – odbitka wykonana na papierze fotograficznym (format 21 x 30 cm), bądź płyta CD ze zdjęciami zapisanymi w formacie JPG lub PDF.

- za pośrednictwem poczty elektronicznej, w rozdzielczości do 200 dpi, przystosowanej do wydruku w formacie 21x30 cm i nie przekraczającej 2,5 Mb.

Do nadesłanych zdjęć należy dołączyć informację z opisem (tzn. podać tytuł, miejsce, ew.nazwę obiektu i orientacyjną datę (rok) wykonania). Prace należy nadsyłać na adres:

 

MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE

Dział – Instytut Kresowy

X Pawilon Cytadeli Warszawskiej

ul. Skazańców 25

01-532 Warszawa

lub:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prace konkursowe nadsyłane:

- za pośrednictwem tradycyjnej poczty należy zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 stycznia 2011 roku (decyduje data stempla pocztowego).

- drogą elektroniczną (e-mailem) można zgłaszać do dnia 16 stycznia 2011 roku.

Autorom trzech najlepszych zdjęć zostaną przyznane nagrody rzeczowe –publikacje Wydawnictwa AD REM i Muzeum Niepodległości w Warszawie oraz pamiątkowe dyplomy. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Muzeum Niepodległości w Warszawie al. Solidarności 62 w dniu 31 stycznia 2011 roku.

www.muzeumniepodleglosci.art.pl

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

PAMIĘTAJ PAMIETAĆ

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
509
Odsłon artykułów:
3876352

Odwiedza nas 420 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo