Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej projektu ustawy w sprawie ustanowienia dnia 11 lipca „Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian”  rozpoczął oficjalną akcję zbierania podpisów pod w/w projektem. W związku z napływającymi zapytaniami w tej sprawie informujemy, że każdy może zbierać  podpisy

- jeżeli  wśród rodziny i znajomych to wystarczy pobrać  „druk wykaz podpisów” (znajduje się w menu http://11lipca1943.wolyn.org/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=33&Itemid=101 )  i po zebraniu podpisów przesłać je poczta na adres: Bartexpo – Wydawca KSI   02-670 Warszawa,  ul. Puławska 240 lok 60 z dopiskiem „Inicjatywa”

- jeżeli będzie to robić w miejscach publicznych to oprócz pobrania  w/w „druku” powinien pobrać również projekt ustawy ( znajduje się na górnej belce zaraz za Startem) ). Zgodnie z przepisami taki projekt powinien posiadać każdy zbierający podpisy by podpisujący wiedzieli co popierają.  Oprócz tego do pełnomocnika „Komitetu” ( Andrzej Łukawski 501 153 340 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )   warto przesłać  dane :  kto w jakim mieście będzie zbierał podpisy, numer telefonu kontaktowego ,  to zostanie opublikowane na stronie : http://11lipca1943.wolyn.org/index.php?option=com_content&view=categories&id=26&Itemid=107 w nenu „ Gdzie i kto zbiera podpisy”

Zapytania i informacje kierować na adres :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    lub tel : 607 144741

 

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

PAMIĘTAJ PAMIETAĆ

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
509
Odsłon artykułów:
3958033

Odwiedza nas 292 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo