Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie

Witam.
Jestem kolekcjonerem medali i plakiet pamiątkowych i okolicznościowych związanych z Armią Krajową, Powstaniem Warszawskim i Szarymi Szeregami. Moja kolekcja liczy już ponad 150 eksponatów a ostatnio powiększyła się o plakietę/medal, który według mojej opinii jest jednym z najładniejszym w mojej kolekcji. Niestety o medalu tym nie posiadam żadnych informacji (autor, emitent, miejsce wręczania itp). medal ten choć jego wykonanie jest bardzo dobrej jakości nie jest dziełem Mennicy Warszawskiej co jeszcze bardziej utrudnia sprawę jego identyfikacji.

W związku z tym, że medal nabyłem na lubelskiej giełdzie staroci pozwoliłem sobie napisać do serwisu prośbę o pomoc. Wiem, że Państwa portal jest odwiedzany przez wiele osób związanych bezpośrednio z działalnością Armii Krajowej jak i pośrednio przez podtrzymywanie wiedzy i pamięci o Jej działaniach i mam nadzieję, że może znajdzie się ktoś kto zna ów medal, może otrzymał go na jakiejś uroczystości i będzie mógł przybliżyć mi wiedzę o nim. Będę bardzo zobowiązany jeśli pomoglibyście mi Państwo dotrzeć do ów osób zamieszczając na stronach Swojego portalu moją prośbę.

Jacek Buciński

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

PAMIĘTAJ PAMIETAĆ

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
509
Odsłon artykułów:
3958053

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo