Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie

Klub Seniora DOM po raz kolejny zaprasza warszawskich emerytów na bezpłatny seans kinowy. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć najlepszej komedii 2012 roku - „Nietykalni” niech koniecznie skorzysta z wiosennej pogody i przespaceruje się  do kina.

„Nietykalni” to historia przyjaźni sparaliżowanego milionera i mającego problemy z prawem chłopaka z przedmieścia. Film w samej tylko Francji obejrzało ponad 20 mln widzów, a kolejne miliony w 50 innych krajach. Kto chociaż trochę lubi X Muzę, ten powinien skorzystać z okazji do pośmiania się podczas   oglądania tej doskonałej komedii.

Organizatorem seansu jest warszawski Klub Seniora DOM. Dzięki jego inicjatywom starsi mieszkańcy Warszawy mogli już uczestniczyć w pikniku, zabawie karnawałowej i kilku seansach kinowych. Tym razem po raz kolejny Klub zaprasza do kina. Pokaz jest darmowy dla każdego Seniora w wieku 65+.

Seans odbędzie się 22 maja o godz. 12.00 w kinie Muranów, przy ul. Gen. Andersa 5.

Z uwagi na to, że sala kinowa dysponuje ograniczoną liczbą miejsc, chętni Seniorzy muszą potwierdzić swój udział pod tel. 801 005 801 do 21 maja.

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

PAMIĘTAJ PAMIETAĆ

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
509
Odsłon artykułów:
3862708

Odwiedza nas 869 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo