Drukuj
Kategoria: Aktualności
Odsłony: 4302

Wielki piknik z atrakcjami dla warszawskich seniorów

Wspaniały piknik dla warszawskich seniorów już 25 czerwca w Parku Skaryszewskim. Wśród zieleni, pod chmurką, będzie można pogawędzić, zatańczyć i wziąć udział w konkursach. Główną wygraną jest  aparat fotograficzny.  Do tańca rówieśnikom zagra słynna didżejka Wika Szmyt. Obecność więc obowiązkowa.

To już kolejny piknik dla osób w wieku emerytalnym, na który zaprasza Klub Seniora DOM. Tym razem organizowany ze szczególnym rozmachem. Park Skaryszewski pomieści nawet kilkuset chętnych seniorów. Pokazy tańca i jogi, nordic walking, to tylko część z wielu atrakcji, które zapewniają organizatorzy. Kto lubi beztroską atmosferę pikników i gustuje w prostym  jedzeniu, nie zawiedzie się na pewno. Nie zabraknie też okazji do powalczenia o cyfrowy aparat fotograficzny i zestawy kijków do nordic walking . Wystarczy wziąć udział w konkursach.

Szczególnie zadowoleni będą ci, którzy lubią  tańczyć. Ściany z parkowej zieleni, parkiet z trawy i lampion z promieni słonecznych zastąpią najpiękniejszą salę balową. Wystarczy tylko włożyć wygodne buty, bo muzyki i okazji do pląsów nie zabraknie. Tym bardziej, że dla swoich rówieśników zagra słynna już, nie tylko w Polsce, poetka i didżejka Wika Szmyt. Sama, będąc po 70-tce, zna gusta swoich rówieśników i jak nikt inny potrafi rozbawić seniorów.

Letnia pogoda sprzyja zabawie na świeżym powietrzu. Szkoda więc siedzieć w domu – warto pokazać dzieciom i wnukom, że senior to nie zasuszony staruszek. Jest wciąż młody duchem i bawić się potrafi nie gorzej niż niejeden małolat. Do tego z całego serca zachęca Klub Seniora DOM.

Piknik odbędzie się w Parku Skaryszewskim przy ogrodzie różanym, we wtorek 25 czerwca,  w godzinach od 11.00 do 14.00.

Udział w pikniku jest bezpłatny, ale konieczne jest zgłoszenie chęci wzięcia udziału pod tel. 801 005 801 do dnia 24 czerwca.