Do wolonatriuszy

Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia na FB tematycznych fanpage. Zgłoszenia ślijcie na adresy z zakładki "Napisz do nas".

Szlak bojowy 27 WDP AK

 

Dołacz do akcji

Logowanie

Ruch Społeczny Porozumienia Pokoleń Kresowych oraz Kresowy Serwis Informacyjny  z przyjemnością objęły Patronatem Medialnym  Pierwszy Pomorski Piknik Kresowy  oraz debatę pn „Kresy-historia, tożsamość i pamięć”, organizowane przez Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych i Fundację Pomorska Inicjatywa Kresowa.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

21 września 2013
Gdańsk (Wrzeszcz Górny) al. Grunwaldzka 5

Piknik odbędzie się w godzinach 12.00 - 18.00, na terenie przynależnym do Fundacji Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych. W programie m.in. muzyka kresowa i wspólne śpiewanie, konkurs wiedzy o Kresach, projekcje filmowe, kącik poezji, tematyczne stoiska oraz bezpłatne porady prawne dla organizacji pozarządowych. Doskonałą tradycyjną kuchnię zapewni Restauracja Kresowa z Gdańska. Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

Debata pod nazwa: KRESY - historia, tożsamość i pamięć

21 września 2013
Gdańsk (Śródmieście), ul. Doki 1

Debata rozpocznie się o godzinie 12.00 w dużej Sali Historycznej BHP, w Stoczni Gdańskiej (budynek 131A).
Udział wezmą znawcy tematyki, m.in. prof. dr hab. Piotr Niwiński (Uniwersytet Gdański, Instytut Politologii), red. Piotr Szubarczyk (publicysta historyczny, wieloletni pracownik Biura Edukacji Publicznej IPN) oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządu. Dyskusję poprowadzi red. Adam Hlebowicz. Spotkanie transmitowane będzie na żywo przez Forum Pałac Ślubów (www.forumpomorzan.blogspot.com).

Wstęp wolny! kontakt do organizatorów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kresowy Serwis Informacyjny

Serwis o Wołyniu

Serwis o Kresach

Polecane filmy

Wieczna Chwała Bohaterom

PAMIĘTAJ PAMIETAĆ

Zostań sponsorem serwisu

poprzez zamieszczenie w TYM miejscu swojej reklamy.

Zamówienie banneru reklamowego kliknij TU

Statystyki

Użytkowników:
6
Artykułów:
509
Odsłon artykułów:
3863093

Odwiedza nas 1250 gości oraz 0 użytkowników.

 
Copyright © 2004 r. 27 WDP AK
Wykonano w Agencji Reklamowej Bartexpo